Özel amaçlara uygun ve yüksek kaliteli hafif mermer üreticisidir.

Temel amacı doğal taşı, uygun teknolojik destekleyici ürünler ile lamine ederek tek bir hafif, sağlam mermer panel üretmek ve bu hafif sağlam mermer panelleri yapı ve tasarım sektörünü entegre etmektir.

 

Ne üretiyoruz, Ne yapıyoruz…


Lamina Stone müşteri odaklı, özel amaçlara uygun ve yüksek kaliteli hafif mermer üreticisidir. Temel amacı doğal taşı, uygun teknolojik destekleyici ürünler ile lamine ederek tek bir hafif, sağlam mermer panel üretmek ve bu hafif sağlam mermer panelleri yapı ve tasarım sektörünü entegre etmektir.

Mermer, traverten, limestone, oniks ve granit gibi yerli veya ithal doğal taşları, Alüminyum honeycomb, Alüminyum kompozit, seramik ve cam ile lamine ederek ortamına uygun, hafif, sağlam, veya sağlam şeffaf kompozit doğal taş paneller haline getiriyor. Doğal taş panellerimizle yapı sektörüne, mimari tasarım sektörünü yönelik geniş yelpazede ürün, ürün konsepti, teknik servis sağlamakta.

Amaç ise hafif mermer panelleri, müşterisi ile bulaşmasını sağlayarak üründen hizmete, her proje için ayrı çözüm üretmekten, uygulamaya kadar her konuda yeterli bilgi ve teknolojisi ile, yenilikçi, yaratıcı ve yol gösterici olmaktır.